Kiedy zaczyna się życie człowieka? Pomijając tutaj spór ideologiczny, astrologia, ezoteryka oraz numerologia przyjmują, że początkiem życia człowieka jest moment jego narodzin. Czy z samej daty urodzenia dziecka można wyczytać jego przyszłość? Czy któraś dziedzina zajmuje się tworzeniem horoskopów związanych z datą urodzin? Oczywiście, że tak!

książka horoskop urodzeniowy

Już na samym początku warto wyraźnie wskazać, że mowa tutaj o horoskopie urodzeniowym: https://www.czarymary.pl/p_872134_horoskop_urodzeniowy, który bardzo często występuje również pod nazwą kosmogramu urodzeniowego. Horoskop urodzeniowy tworzony jest nie tylko na podstawie konkretnej daty narodzin danej osoby, ale również na podstawie dokładnej chwili narodzin – co do godziny oraz minuty. Tego typu horoskop opiera się przede wszystkim na układzie gwiazd i znaku zodiaku pojawiającym się na wschodzącym niebie w momencie narodzin.

Co można wyczytać z horoskopu?

Co można jednak wyczytać z takiego horoskopu tworzonego na podstawie daty narodzin? Wbrew pozorom jest to jeden z najobszerniejszych horoskopów, który dotyczy niemal każdego aspektu życia człowieka. Nie można co prawda wychodzić z założenia, że wszystko będzie identyczne jak w danym horoskopie, jednak praktyka pokazuje, że ten typ horoskopu jest jednym z najskuteczniejszych.