Historia tajemniczego pierścienia

Wykonany z asuańskiej kamionki pierścień nazwany Atlantem został znaleziony pod koniec XIX wieku w Dolinie Królów w grobowcu przez egiptologa markiza d’Agrain. W późniejszym czasie odziedziczył go Andre de Belizal, który odkrył tajemniczą i magiczną moc pierścienia. Badacz poprzez szereg doświadczeń upewnił się, że pierścień Atlantów działa za pomocą swojego kształtu. Za pomocą fal, które emitują pewne uprzywilejowane istoty, pierścień nabiera mocy ochronnej. Każdy właściciel pierścienia jest chroniony przed złymi mocami, urokami, czy klątwami. Pierścień ten znany jest na całym świecie. Wiele osób wierzy w jego magiczną moc i barierę ochronną, którą pierścień tworzy.

Pierścień i jego moc

Niezwykle trudno wytłumaczyć jak dokładnie działa pierścień. Nie ma jednak wątpliwości, że zapewnia on właścicielowi nietykalność przez każdą złą mocą i agresją ze strony świata zewnętrznego. Pierścień tworzy barierę ochronną nie tylko wokół właściciela. Jeśli umieścimy ten przedmiot w domu lub w firmie pierścień ochroni cały budynek przed szkodliwymi urokami. Dodatkowo pierścień ma moc uzdrawiania. Przywraca ważne funkcje organizmu, które zostały uszkodzone, a także likwiduje fizyczny ból. Pierścień pozwala również właścicielowi wkroczyć do nieznanego metafizycznego świata, który wcześniej nie był dla niego dostępny.

Jeśli zainteresowała Cię magia pierścienia – polecam sprawdzić poniższe źródła.

W tym miejscu możesz dokładniej sprawdzić znaczenie i właściwości pierścienia atlantów i dokładnie go sobie obejrzeć (na stronie znajduje się zdjęcie w 3d, z możliwością obrotu o 360 stopni)

Tutaj z kolei – możesz poczytać więcej i znaleźć dodatkowe lektury na jego temat