Tarot kojarzy się z czymś tajemniczym, nieznanym i być może nieokiełznanym. Podobnie jest z jego anielską wersją – tarotem anielskim. Dlaczego ta właśnie wróżba jest tak mało znana i dlaczego jest aż tak tajemnicza?

Anielski tarot – wprowadza w nieznane

Podobnie jak tradycyjna odmiana tarota, również i jego wersja anielska wprowadza człowieka w nieznane, budując specyficzny klimat i tajemniczy nastrój. Wystarczy, że wejdziemy na stronę internetową osoby, która tai właśnie tarot stawia. Co widzimy?

Jak postawić tarot anielski?

Najbardziej tajemniczym momentem w przypadku tarota anielskiego jest oczywiście moment losowania kart. Każda z nich coś oznacza – podobnie zresztą jak w samym tarocie. Dlatego tak ważne jest to, by tarot ten dobrze zinterpretować

Jak zinterpretować tarot anielski?

Oczywiście każda z anielskich kart znaczy coś innego. Każda ma też bardzo szerokie znaczenie, dlatego wielu ludzi poddaje w wątpliwość prawdziwość tych wróżb. Jak jest naprawdę? Jedno jest pewne – interpretacja kart nie należy do nas. Najlepiej, jeśli zrobi to profesjonalna osoba, która zna się na swojej pracy. W przeciwnym razie efekt takiego tarota może być zupełnie inny niż ten, którego oczekiwaliśmy wcześniej. Niemniej jednak – poza samymi kartami, możemy także spróbować zaopatrzyć się samodzielnie w książkę tłumaczącą arkana tarota anielskiego.