Wizyta u wróżki to wielkie przeżycie dla każdej osoby, niezależnie od tego, czy od zawsze o niej marzyliśmy, czy raczej była ona spontaniczną decyzją. Możemy obawiać się tego co usłyszymy oraz zastanawiać się, jak właściwie całe takie spotkanie będzie wyglądać. Co zatem warto wiedzieć i na co się nastawić idąc do wróżki?

Otwartość

Otworzenie się na to, czego możemy się dowiedzieć, to podstawa udanego spotkania. Musimy pamiętać, że wróżka wcale nie musi powiedzieć nam czegoś, co chcemy usłyszeć. Może będzie wprost przeciwnie i dowiemy się tam czegoś, co wcale nam się nie spodoba? Dlatego tutaj potrzebna jest otwartość.

Brak jednoznacznych decyzji

Być może wydaje nam się, że wróżby z kart (http://www.czarymary.pl/t/wrozby-z-kart – te dla przykładu)  pokażą nam jedną i nieskomplikowaną odpowiedź na nasze pytanie, jednak niestety tak to nie działa. Idąc do wróżki powinniśmy wiedzieć, że możemy tam dostać tylko wskazówki,a nie gotowe rozwiązania.

Dystans

Mimo że zaufanie do wróżki jest potrzebne, warto przy tym zachować dystans i trzeźwość myślenia, tak aby nie dać sobie wmówić czegoś, co jest mało prawdopodobne lub mogłoby zagrażać naszemu zdrowiu, życiu lub dobremu imieniu. Jak do wszystkiego w życiu, do wróżb także warto jest mieć dystans i podejść z krytycyzmem.