Witaj na moje stronie, gdzie będziesz mógł znaleźć różne teksty dotyczące (nie tylko jak sama nazwa strony wskazuje) – wróżenia, ale także – różnych innych aspektów związanych z magią, tajemnicami metafizyki i zagadkami, w które tak obfituje nasz świat.

Jeśli podobnie jak ja – jesteś pasjonatem nieustannego stawiania pytań i zgłębiania tego, co nie obchodzi przeciętnego „zjadacza chleba” – z pewnością zagrzejesz tu miejsce na dłużej.

W ramach prowadzenia strony będę przedstawiał różne recenzje interesujących mnie książek z zakresu okultyzmu, rozwoju osobistego i pokrewnych dziedzin, które polecam. Mam zamiar także dzielić się z Wami wiedzą na temat zdrowych i naturalnych produktów, które rekomenduję – w dzisiejszym świecie wcale nie tak łatwo je znaleźć…

Jeśli będziecie zainteresowani – mogę postawić Wam również tarota, całkowicie za darmo (oczywiście – w miarę możliwości czasowych). Czy sprawdzi się on także dla Ciebie, drogi Gościu, jak sprawdza się dla mnie? O tym sam zdecydujesz – jeśli tylko zapragniesz.

Niezależnie, czy jesteś już zaawansowanym adeptem sfery pozazmysłowej, czy dopiero stawiasz w niej pierwsze, nieśmiałe kroki – na mojej stronie każdy odnajdzie coś dla siebie. Różne poziomy zaawansowania, szeroka tematyka, a także możliwość stawiania trapiących Cię pytań (zawsze pamiętaj – „Nie ma głupich pytań, są tylko głupie odpowiedzi” – ja zaś nie planuję Ci takowych udzielać) – to tylko niektóre z propozycji oferowanych z mojej strony.

Chcesz wiedzieć, co jeszcze dla Ciebie szykuję? Odwiedzaj mnie regularnie, a sam się przekonasz, jak bardzo potrafię zaskakiwać…

Z pozdrowieniami dla Wtajemniczonych,

Nothardegor